Wierni czytelnicy- przyłącz się! :)

poniedziałek, 27 sierpnia 2012

Już niebawem...- o czym będziecie mogli przeczytać w Natural perfect's secret?

Kochani,

  pragnę obwieścić, iż niedługo będziecie mogli na łamach Natural perfect's secret zapoznać się z kolejnymi nowymi markami kosmetyków organicznych, które pomogą wydobyć naturalne piękno tkwiące w Nas samych... ale nie tylko- pojawi się więcej artykułów o certyfikowanej żywności wzbogacającej każdy posiłek w cenne składniki odżywcze i dozę przyjemności płynącej z walorów smaku i zapachu.

 Wszystkie recenzje oczywiście nadal będą ściśle związane z etyką pro-ekologiczną w codziennym życiu- toteż jeśli ktoś poszukuje metod i produktów, które wprowadzą naturalną harmonię w codzienne życie, to serdecznie zapraszam do odwiedzin! :)
  A na początek zapowiedź recenzji balsamu w kostce z lawendą i ylang ylang ORIENTANA, który to został obrany na cel jako pierwszy. Jak spisał się w moim przypadku- o tym niebawem ;)

 ORIENTANA to polska firma tworząca całkowicie naturalne kosmetyki- producenci postarali się, aby zabrakło w nich szkodliwej chemii, PEG-ów, parabenów, parafiny, olejów mineralnych, syntetycznych środków zapachowych i barwników. Nie zawierają niedozwolonych substancji pochodzących od zwierząt oraz nie są testowane na zwierzętach. 

Ich delikatne formuły nie powodują uczuleń i nie podrażniają. Charakteryzują się również  zdolnością przywracania naturalnych funkcji skóry, pobudzając jej metabolizm i odbudowę. 

 Niezwykłość tych polskich kosmetyków stanowią receptury stworzone w oparciu o egzotyczną wiedzę Dalekiego Wschodu, wykorzystujące tradycyję medycyny azjatyckiej. Kosmetyki sygnowane marką ORIENTANA zawierają świeże składniki roślinne pochodzące z czystych ekologicznie rejonów Azji.


Używaliście już kosmetyków ORIENTANA? A może również poznaliście osobiście balsam lawendowy z ylang ylang ? 

 Jestem ciekawa Waszych opinii :)

6 komentarzy:

 1. Mam maskę orientana i bardzo ją lubię.
  Cieszę się,że blog "wrócił do życia":)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję ekocentryczko :)
   Za moment zakukam do Ciebie, bom ciekawa szczegółów ;)

   Usuń
 2. Ostatnio takie kosmetyki ciekawią mnie coraz bardziej więc czekam na recenzje :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kosmetyki naturalne istotnie są interesujące ;)
   Nie tylko pięknie pachną, ale również niosą ze sobą zdrowie :)

   Usuń
  2. To prawda, sama się o tym przekonuję z każdym nowym kosmetykiem :)

   Usuń
 3. Dużo ostatnio tych kosmetyków jest na rożnych blogach. Ja nie miałam okazji jeszcze używać.

  OdpowiedzUsuń