Wierni czytelnicy- przyłącz się! :)

środa, 2 stycznia 2013

Święta, Święta... i po Świętach (po konkursie również ;))


 Okołoświąteczny czas jest zarówno bardzo pracowity, jak i bardzo odprężający, dlatego nietrudno zdradzić wirtualny świat blogów na rzecz owego realnego, gdzie większość otoczenia jest namacalna... no, chyba, że mówimy o uczuciach, wspomnieniach i marzeniach, które zdają się wypełniać każdą cząstkę wokół nas :)

 Wielka szkoda, że zarówno Mikołaj odleciał wraz ze swym zaczarowanym zaprzęgiem, jak i zwierzęta powiedziały już, co miały nam do przekazania, a Stary Rok pomachał na pożegnanie malutkiemu jeszcze Nowemu Rokowi... kolejny raz w historii naszego życia :)

 Na dobry początek tego roku- wyniki konkursu, na które pewnie czekacie z równą ciekawością, jak na powodzenie noworocznych planów ze stosownej listy ;)

 Otóż miło mi ogłosić, że NATUR POLSKA, dystrybutor marki Ikarov, zdecydował się nagrodzić Panią Justynę Studnicką - która wzięła udział w konkursie i polubiła facebook'owy fanpage firmy jako JUSTYNA STUDNICKA.
 Bardzo prosimy Panią Justynę o nadesłanie wiadomości ze stosownymi danymi, aby organizatorzy mogli wysłać nagrodę w postaci wspomnianego wcześniej zestawu:

 dwufazowy płyn do demakijażu
olejku awokado,
 antycellulitowego olejku jałowcowego
 oraz 
olejku Anty-age do cery  mieszanej

na adres:

biuro@naturpolska.pl

Gratulujemy serdecznie i pozdrawiamy! :)EDIT: Z racji tego, że Pani Justyna Studnicka nie zgłosiła się dotychczas po odbiór zestawu nagród, komisja postanowiła wyłonić kolejną zwyciężczynię!

 Jest nią Łucja z Agulkowego Pola

Gratulacje Łucjo- nagrody są teraz Twoje! Zatem skontaktuj się z przedstawicielem firmy NATUR POLSKA i podaj stosowne dane do wysyłki :)

7 komentarzy:

 1. Gratulacje :)
  Wszystkiego najwspanialszego w Nowym roku Prozerpine :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje:) A Tobie wszystkiego dobrego w Nowym Roku :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wielkie dzięki :) Baaaaaaaaaaaardzo się cieszę !

  OdpowiedzUsuń
 4. Ever wanted to get free Google+ Circles?
  Did you know that you can get these ON AUTO-PILOT AND ABSOLUTELY FOR FREE by registering on Like 4 Like?

  OdpowiedzUsuń